Савдо-саноат палатаси ITEC доирасида Хиндистонда бўлиб ўтадиган ўқув курсларига таклиф қилади
Ҳиндистон техник ва иқтисодий ҳамкорлик (ITEC) дастури доирасида жорий йилнинг Октябрь-Декабрь ойларида ташкил этиладиган ўқув курсларига қабул бошланганлигини маълум қиламиз.
Маълумот учун: Ушбу дастур ўз ичига 309 ўқув курсларини олади. Ташкилотчилар томонидан барча харажатлар қоплаб берилади.
Иштирокчилар учун талаблар:
ёши: 25 дан 45 гача;
инглиз тилида эркин сўзлаша олиши;
ўқув курслари мезонларига тўғри келиши;
ўқув курси бошланиш санасидан икки ой олдин барча керакли ҳужжатларнинг топширилиши.
“ITEC” дастурига ҳужжат топшириш электрон саҳифада (www.itecgoi.in) рўйхатдан ўтган ҳолда амалга оширилади. Шунингдек, ҳужжатларнинг бир нусхаси номзодга тегишли вазирлик ва идораларнинг тавсияномаси билан бирга Савдо-  саноат палатаси орқали Ҳиндистоннинг Ўзбекистондаги элчихонасига топширилади.
Ушбу масала юзасидан қўшимча саволлар мавжуд бўлган ҳолларда Тадбиркорлик асосларига ўқитишни ташкил этиш бошқармаси мутахассиси Ф. Убайдуллаевга (Тел.: +998 78 150 60 06; Э-манзил: f.ubaydullaev@chamber.uz) мурожаат этишингиз мумкин.

Торгово-промышленная палата приглашает вас пройти обучение в Индии в рамках ITEC
Унитарное предприятие Торгово-промышленной палаты Узбекистана Business Monitoring Group сообщает, что в рамках индийской программы технического и экономического сотрудничества (ITEC) идёт приём на учебные курсы, которые будут организованы в октябре-декабре текущего года.
Для справки: программа включает 309 учебных курсов. Все расходы по обучению в Индии покрываются организаторами.
Требования к участникам:
- возраст: от 25 до 45 лет;
- свободное владение английским языком;
- соответствие критериям обучения;
- подача всех необходимых документов за два месяца до начала курса.
Направление курсов здесь
Подача документов на программу ITEC осуществляется путём онлайн-регистрации (www.itecgoi.in). Копия документов вместе с рекомендациями необходимо передать через Торгово-промышленную палату РУз в посольство Индии в Узбекистане.
В случае возникновения дополнительных вопросов, свяжитесь со специалистом отдела по управлению организации обучения основам предпринимательства Фаррухом Убайдуллаевым (тел.: +998 78 150 60 06; E-mail: f.ubaydullaev@chamber.uz).