Aбитуриентлар ва талабалар диққатига
Сизни 11 февраль куни соат 14: 00да Россия университетларининг тақдимоти бўлиб ўтадиган www.exporf.ru веб-сайтидаги "Россиядаги таълим" онлайн давра суҳбатини томоша қилиш учун уланишга таклиф қиламиз ва иштирокчилар долзарб саволларга жавоб беришади. Россияда Ўзбекистон фуқаролари томонидан олий маълумот олиш учун ва чет эллик талабаларнинг Россия олий ўқув юртларида таълим олиш шартлари тўғрисида сизга маълумот беради.
Сиз ўзингизнинг саволларингизни давра суҳбати иштирокчиларига, шу жумладан Россия университетлари, Россиянинг вазирлик ва идоралари вакилларига беришингиз мумкин.
Россия Федерацияси Фан ва олий таълим вазирлиги ва Россия Федерацияси Таълим вазирлиги раҳбарлари қутлов нутқи билан чиқиш қиладилар.
Давра суҳбати Учинчи Халқаро саноат кўргазмаси - EXPO-RUSSIA UZBEKISTAN 2020 доирасида ўтказилмоқда.
Иштирок этиш учун, илтимос, https://goo.su/44fJ шаклини тўлдиринг ва биз сизнинг саволингизни берамиз ва трансляция ҳақида эслатиб ўтамиз.

Вниманию абитуриентов и студентов
Приглашаем Вас подключиться 11 февраля в 14:00 к просмотру онлайн круглого стола «Образование в России» на сайте www.exporf.ru, где состоится презентация российских вузов, а участники ответят на актуальные вопросы, связанные с получением высшего образования в России гражданами Узбекистана и расскажут об условиях обучения иностранных студентов в российских вузах.
Вы сможете задать свои вопросы участникам круглого стола, среди которых представители российских вузов, министерств и ведомств России.
С приветственным словом выступят руководители Министерства науки и высшего образования Российской Федерации и Министерства Просвещения Российской Федерации.
Круглый стол проходит в рамках Третьей Международной промышленной выставки- EXPO-RUSSIA UZBEKISTAN 2020.
Для участия, пожалуйста, заполните форму: https://goo.su/44fJ, и мы зададим Ваш вопрос и напомним о трансляции.