“CHINA EXPO” - Kichik biznes uchun Xitoyning Shinjon mahsulotlari va uskunalari ko'rgazmasiga taklif etamiz.
Xitoy Xalq Respublikasidan sifatli uskuna va mahsulotlar xarid qilishni hamda ishonchli hamkor topishni istaysizmi? Buni imkoni bor!
Sizni O'zbekiston Savdo-canoat palatasi, Xitoy Xamkorlik va Savdo tashkiloti hamda “EXPOCONTACT” – ko'rgazma kompaniyasi hamkorligida tashkil etilayotgan “CHINA EXPO”- Kichik biznes uchun Xitoyning Shinjon mahsulotlari va uskunalari ko'rgazmasiga taklif etamiz.
Ko'rgazmada Xitoy Xalq Respublikasi Shinjon viloyatining sanoatning barcha yo'nalishlari, xususan: qurilish, oziq-ovqat, tekstil, kimyo va boshqa sanoat turlari bo'yicha yetakchi korxonalari mahsulotlari namoyish etiladi.
Ko'rgazma joriy yilning 18-20 dekabr kunlari Toshkent shahridagi muhtasham “Yoshlar Ijod saroyi” ko'rgazma maydonlarida bo'lib o'tadi.
Sizda nafaqat ko'rgazmaga tashrif buyurish, balki Xitoy Xalq Respublikasi korxonalari bilan bir qatorda o'z mahsulotlaringiz stendini tashkil etish imkoniyati bor!
Shoshiling! Joylar soni chegaralangan! Xitoy bilan hamkorlik qilish va mahsulotlaringizni namoyish qilish imkoniyatini boy bermang!
Ko'rgazmaga tashrif buyurish va ishtirok etish bo'yicha quyidagi raqamlarga murojaat etishingiz mumkin: +998933840272 Rustam Baratov.

Приглашаем на выставку “CHINA EXPO”- выставка Оборудований и продукций для малого бизнеса КНР
Хотите найти надёжного партнёра или приобрести качественную продукцию и оборудования из Китая? Это возможно!
Торгово-промышленная палата Узбекистана совместно с организацией Торговли и Сотрудничества Китая а также выставочной компанией “EXPOCONTACT” – приглашает Вас на выставку “CHINA EXPO”- выставка Оборудований и продукций для малого бизнеса Синьзянцской провинции Китайской Народной Республики.
На выставке будут представлении продукции ведущих Синзянцких производителей по всем направлениям промышленности, таких как: строительство, продукты питания, текстиль, химическая промышленность и др.
Выставка состоится 18-20 декабря т.г. во Дворце Творчества Молодёжи, города Ташкента.
Также у Вас есть возможность не только посетить выставку но и участвовать со стендом на ряду с ведущими китайскими компаниями.
Торопитесь! Количество мест ограничено! Не упускайте шанс наладить сотрудничества и показать свою продукцию вместе с китайскими компаниями!
По участию и по посещению выставки можете обратится по следующим контактам: +998933840272 Рустам Баратов.