«FLOWERS & GARDEN EXPO UZBEKISTAN» gulchilik va bog'dorchilik xalqaro ko'rgazmasida ishtirok etishga taklif etamiz!
2019 yil 24-26 may kunlari "O'zko'rgazmasavdo" ko'rgazmalar zalida «FLOWERS & GARDEN EXPO UZBEKISTAN» nomli gulchilik va bog'dorchilik xalqaro ko'rgazmasi bo'lib o'tadi.
«FLOWERS & GARDEN EXPO UZBEKISTAN» xalqaro ko'rgazmasi O'zbekiston va xorijiy kompaniyalar o'rtasida hamkorlikni rivojlantirish va kengaytirish, shuningdek O'zbekiston Respublikasining gulchilik va bogdorchilik bozoriga investitsiyalarni jalb qilish va tajriba almashishning samarali usulilardan biri hisoblanadi.
«FLOWERS & GARDEN EXPO UZBEKISTAN» xalqaro ko'rgazmasi quyidagi bo'limlarni o'z ichiga oladi:
- Gullar, o'simliklar va urug'lar;
- Floristika va dizayn;
- Bog' bezaklari;
- Bog'dorchilik uskunalari va texnikasi;
- Bog' va peyzaj dizayni;
- Issiqxonalar;
- Barbekyu va aksessuarlar;
- Bog'larning namunalari;
- Bog' asboblari va jihozlari;
- Dekorativ buyumlar va aksessuarlar.
Ko'rgazmada B2B formatida biznes uchrashuvlar tashkil etiladi.
Mazkur ko'rgazmada ishtirok etish istagida bo'lgan tadbirkorlik sub'ektlari+998 (99) 495 66 63 или uzexposervice.uz orqali batafsil ma'lumotlarga ega bo'lishlari mumkin.

Приглашаем принять участие в международной выставке цветоводства и садоводства «FLOWERS & GARDEN EXPO UZBEKISTAN».
С 24 по 26 мая 2019 года в выставочных павильонах "Узкургазмасавдо" будет проходить международная выставка цветоводства и садоводства «FLOWERS & GARDEN EXPO UZBEKISTAN».
Выставка «FLOWERS & GARDEN EXPO UZBEKISTAN» - является эффективным рабочим инструментом для поддержания и расширения сотрудничества Узбекских и зарубежных компаний, а также обмена опытом и привлечения инвестиций в цветоводческий и садоводческий рынок Республики Узбекистан.
Выставка «FLOWERS & GARDEN EXPO UZBEKISTAN» включает следующие разделы:
- Цветы, растения и семена;
- Флористика и Дизайн;
- Садовые украшения;
- Садово-огородная техника;
- Садоводство и ландшафтный дизайн;
- Теплицы;
- Барбекю и аксессуары;
- Образцы садов;
- Садовые инструменты и аксессуары;
- Декоративные предметы и аксессуары.
На выставке будут организованы деловые встречи в формате B2B.
Для дополнительной информации можете обратиться по телефонам: +998 (99) 495 66 63 или uzexposervice.uz