Amerika Qo'shma Shtatlari biznes vakillari delegatsiyasining O'zbekiston Respublikasiga tashrifiga oid.
O'zbekiston Respublikasi va Amerika Qo'shma Shtatlari o'rtasidagi ikki tomonlama o'zaro savdo-iqtisodiy va investitsion hamkorlikni kengaytirish maqsadida 2019-yil 18-20 iyun kunlari AQSH savdo missiyasining O'zbekistonga tashrifi rejalashtirilgan.
Delegatsiya tashrifi davomida, AQSH ishbilarmon doiralari bilan 2019 yil 19 iyun kuni «G2B» va 20 iyun kuni «B2B» formatida “Wyndham Tashkent Hotel” mehmonxonasida kooperatsion birja bo'lib o'tadi (AQSH kompaniyalari haqida ma'lumot ilova qilinadi)
Tadbirdan ko'zlangan asosiy maqsad O'zbekiston biznes muhitini o'rganish va O'zbekiston ishbilarmonlari bilan o'zaro manfaatli aloqalarni yo'lga qo'yishdan iborat.
Biznes muzokaralarda ishtirok etish uchun oldindan ro'yxatdan o'tish va potensial AQSH kompaniyasi bilan uchrashuvning sanasi va vaqtini belgilash talab etiladi.
Shu munosabat bilan, ushbu biznes uchrashuvga qiziqish bildirgan tashkilotlar, 2019 yil 11 iyun soat 17-00 ga qadar AQSH kompaniyalari bilan muzokaralar olib borish bo'yicha takliflarini elektron pochta orqali Palataning expo@chamber.uz manziliga taqdim etishingizni so'raymiz.
Uchrashuvning aniq sanasi va joyi haqida qo'shimcha ma'lumot beriladi.
Qo'shima ma'lumot uchun +998997744594 telefon raqami orqali Palata ma'sul xodimi A'zamov Sardor bilan bog'lanishingizni so'raymiz.

О визите бизнес делегации США в Республику Узбекистан
В рамках расширения двустороннего торгово-экономического и инвестиционного сотрудничества между Республикой Узбекистан и США планируется визит сертифицированной торговой миссии США в Узбекистан в период 18-20 июня 2019г.
В этой связи, в ходе пребывания делегации намечается 19 июня 2019г. проведение кооперационной биржи в формате «G2B» и 20 июня кооперационной биржи в формате «В2В» с деловыми кругами США в гостинице «Wyndham Tashkent Hotel» (информация о компаниях США прилагается).
Целью проведения мероприятий является изучение возможностей ведения бизнеса в Узбекистане и налаживание взаимовыгодных контактов с деловыми кругами Узбекистана.
Для участия на деловых переговорах требуется предварительная регистрация и назначение даты и времени встречи с потенциальной компанией США.
В этой связи, просим заинтересованных организаций не позднее 11 июня 2019г. до 17-00ч. представить предложения по проведению переговоров с компаниями США согласно прилагаемой форме по электронной почте Палаты expo@chamber.uz.
О конкретной дате и месте проведения встречи будет сообщено дополнительно.
Для дополнительной информации просим связаться с ответственным сотрудником Палаты Аъзамовым Сардором по телефону+99899 774-45-94.