Sizni O'zbekiston va Turkiya ishbilarmon doiralari ishtirokida biznes-forum va B2B formatidagi ikki tomonlama muzokaralarga taklif qilamiz
O'zbekiston Savdo-sanoat palatasi va O'zbekistonning Turkiyadagi elchixonasi 23-28 sentyabr kunlari MUSIAD prezidenti A. Kaan boshchiligidagi Turkiya Mustaqil sanoatchilar va tadbirkorlar uyushmasi (MUSIAD) delegatsiyasining O'zbekistonga tashrifi tashkil etilmoqda.
Tashrif doirasida 24 sentyabr kuni soat 10-00da International Hotel Tashkent mehmonxonasining konferents-zalida O'zbekiston va Turkiya ishbilarmon doiralari ishtirokida B2B formatidagi biznes-forum va ikki tomonlama muzokaralar bo'lib o'tadi.
Ushbu tashrifdan maqsad qurilish sanoati, qishloq xo'jaligi, oziq-ovqat, neft va metallurgiya, go'sht va sut mahsulotlari, shamol va quyosh energiyasi, transport va logistika sohalarida muzokaralar olib borishdir.

Приглашем на бизнес-форум и двусторонние переговоры в формате "B2B" c участием деловых кругов Узбекистана и Турции
Торгово-промышленной палатой Узбекистана и Посольством Узбекистана в Турции проработан визит делегации Ассоциации независимых промышленников и предпринимателей Турции (MUSIAD) во главе президента MUSIAD г-на А.Каана в Узбекистан в период 23-28 сентября с.г.
В рамках визита, 24 сентября в 10-00 часов в конференц-зале гостиницы «International Hotel Tashkent» состоится бизнес-форум и двусторонние переговоры в формате "B2B" c участием деловых кругов Узбекистана и Турции.
Целью данного визита является проведение переговоров в сфере строительной индустрии, сельского хозяйства, пищевой, нефтяной и металлургической промышленности, производства мясомолочной продукции, ветровые и солнечные энергии, транспорт и логистика.
В случае заинтересованности в участие на данном мероприятие просим обратиться по номеру: 71-150-60-06 Контактное лицо: Рузимуродова Райхон