O'zbekiston-Koreya ishbilarmon doira vakillari o'rtasida bo'lib o'tadigan "В2В" formatidagi kooperatsion birjasiga taklif etamiz
O‘zbekiston Savdo-sanoat palatasi 2019 yil 25-sentabr kuni 9:30-13:00da Xalqaro biznes markazining (BMB) "Qo‘qon" va "Urganch" konferens zallarida O‘zbekiston-Koreya ishbilarmon doira vakillari o'rtasida bo‘lib o‘tadigan "B2B" formatidagi kooperatsion birjasi  o'tkaziladi
Ushbu forum doirasida Koreya va O'zbekiston kompaniyalari o'rtasida mahalliy mahsulotlarni Koreya Respublikasiga etkazib berish bo'yicha eksport shartnomalarini tuzish rejalashtirilgan.

Приглашаем на узбекско-корейскую кооперационную биржу.
Торгово-промышленная палата Узбекистана приглашает заинтересованных местных субъектов предпринимательства принять участие на узбекско-корейской кооперационной бирже в формате «B2B», который пройдет в Международном Бизнес Центре (IBC) в залах «Коканд» и «Ургенч» 25 сентября 2019г. с 9:30 до 13:00 часов.
В рамках данного мероприятия планируется организация индивидуальных переговоров между корейскими и узбекскими компаниями на предмет заключения экспортных контрактов на поставку отечественной продукции в Республику Корея.