“Automexanika Astana” va “Futuroad Ехро Astana” xalqaro ko’rgazmalariga barcha tadbirkorlarni taklif etamiz
15-17 aprel kunlari Qozog’istonning Nursulton shahrida joylashgan xalqaro “Ekspo” maydonida  “Automechanika Astana”va “Futuroad Ехро Astana” xalqaro ko’rgazmalari tashkil etiladi.
“Automexanika Astana” ko’rgazmasi  Qozog'iston, Yevropa, Rossiya va Osiyoning avtomobil bozorida yetakchi kompaniyalarni bir joyda jamlagan hamkorlik o’rnatuvchi maydon sifatida o'zini namoyon etgan bo’lib,  Qozog'iston va Markaziy Osiyoda ehtiyot qismlar ishlab chiqarish, avtomobil qismlari, avtomobillarga texnik xizmat ko'rsatish uchun uskunalar va tovarlarning xalqaro ko'rgazmasi hisoblanadi.
“Futuroad Expo Astana” ko'rgazmasi tijorat va yuk transporti sanoatini rivojlantirish, shuningdek, Qozog'iston va Markaziy Osiyoda yo'l qurilishini rivojlantirishni yanada jadallashtirish maqsadida tashkil etiladigan xalqaro ko’rgazma.
Ko’rgazmalar tadbirkorlar uchun quyidagi imkoniyatlarni taqdim etadi.
1.Mahalliy mahsulotlarni soha mutaxassislariga namoyish etish va sotishni imkoniyatini qo’lga kiritish;
2.Qozog'iston, O'rta Osiyoning boshqa mamlakatlari va Rossiyaning Qozog'iston bilan chegaradosh mintaqalarida yuk tashish bilan shug'ullanadigan kompaniyalar bilan biznes aloqalarini o'rnatish.
3. Yangi mijozlar, yetkazib beruvchilar, distribyutorlar va sheriklarni jalb qilsh.
Mazkur  ko'rgazmalar keng doiradagi biznes tadbirlar, shu jumladan soha mutaxassislari va yetakchi kompaniyalar taqdimotlari va seminarlari asosida o’tkaziladi.

Приглашаем всех предпринимателей на международные выставки "Автомеханика Астана" и "Futuroad Exro Astana"
C 15 по 17 апреля 2020 года в Международном Выставочном Центре «ЭКСПО», который находится в Республике Казахстан, в городе Нурсултан, состоится Международная выставка «Автомеханика Астана» и “Futuroad Exro Astana”.
"Automechanika Astana" международная выставка запасных частей, автокомпонентов, оборудования и товаров для технического обслуживания автомобилей в Казахстане и Центральной Азии, уже зарекомендовавшая себя в качестве ведущей коммуникационной платформы для казахстанских, европейских, российских и азиатских предпринимателей автомобильного рынка.
“ Futuroad Exro Astana ” международная выставка, посвященная развитию торговли и грузовой индустрии, а также дорожному строительству в Казахстане и Центральной Азии.
Выставки предоставляют следующие возможности для предпринимателей:
1. Продемонстрировать свою продукцию профессионалам отрасли и увеличить объём продаж;
2. Расширить географию сбыта техники за счет установления деловых контактов с компаниями, занимающимися автоперевозками из
Казахстана, других стран Центральной Азии и регионов России, граничащих с Казахстаном;
3. Привлечь новых клиентов, поставщиков, дистрибьюторов и партнеров.
Выставки традиционно сопровождаются широким спектром деловых мероприятий, среди которых можно выделить также презентации и семинары экспертов индустрии и лидирующих компаний.