Savdo-sanoat palatasi koronovirusga qarshi kurashishga o‘z hissalarini qo‘shayotgan saxovatpesha tadbirkorlarga o‘z minnatdorchiligini bildiradi
Avval xabar berganimizdek, yurtimizda koronavirus bo‘yicha karantin choralari e'lon qilingan birinchi kundan boshlab koronavirus pandemiyasiga qarshi kurashish va uning salbiy ta'sirini kamaytirishga yordam berish maqsadida tadbirkorlar, O‘zbekiston fuqarolari ham joylarda xayriya tadbirlarini amalga oshirishmoqda.
Shu o'rinda o'z imkoniyatlardan kelib chiqib «Mexr-shafqat va salomatlik» jamoat fondi hisob raqamlariga pul mablag‘larini o‘tkazgan saxovatpesha tadbirkorlarga o'z minnatdorchiligimizni bildiramiz:

Торгово-промышленная палата выражает благодарность предпринимателям за их существенный вклад в борьбу с коронавирусом
Как мы сообщали ранее с первых дней объявления карантинных мер по коронавирусу COVID-19 в нашей стране как предпринимателями, так и гражданами Узбекистана повсеместно инициируются благотворительные мероприятия с целью борьбы с пандемии короновируса и в уменьшении его негативного влияния.
Мы благодарим предпринимателей, которые приняли участие в благородной миссии, это руководители компаний: