TOBB ETU TASHKENT filiali talabalarining Rektor bilan uchrashuvi
Bugun, 10 oktyabr kuni TOBB ETU TASHKENT filiali Rektori, O‘zbekiston Respublikasi Savdo-sanoat palatasi Raisi, Fanlar Doktori, Professor Adham Ilhamovich Ikramovning filial talabalari bilan uchrashuvi bo‘lib o‘tdi.
Uchrashuvda shuningdek, Ijrochi direktor, PhD, Dilorom Baxodirovna Begmatova, Savdo-sanoat palatasi raisining o‘rinbosari Farizshox Talatovich Usmanov va boshqa mas'ul xodimlar ishtirok etdi.
Tadbirda "birinchi qaldirg‘ochlar" ushbu universitet filiali faoliyati bilan tanishtirildi. Shuningdek, TOBB ETU TASHKENT jamoasining faoliyati to‘g‘risidagi ma'lumotlar taqdimot shaklida taqdim etildi.
Shuningdek, talabalar o‘zlarini qiziqtirgan barcha savollarga javob olish imkoniyatiga ega bo‘ldilar.
Uchrashuv so‘ngida TOBB ETU TASHKENTning talabalari bilan yaqindan muloqot qilish, har biriga individual tarzda yondashish uchun maqsad va vazifalar belgilab olindi.

Встреча студентов филиала TOBB ETU TASHKENT с Ректором
Сегодня, 10 октября, прошла встреча Ректора филиала TOBB ETU TASHKENT, Председателя Торгово-промышленной палаты Республики Узбекистан, Доктора наук, Профессора Адхама Ильхамовича Икрамова со студентами филиала Университета экономики и технологий Турции в Ташкенте.
На встрече также приняли участие Исполнительный Директор, PhD, Дилором Баходыровна Бегматова, Заместитель Председателя ТПП Фаризшох Талъатович Усманов, а также другие ответственные лица.
На мероприятии, "первые ласточки" были ознакомлены с деятельностью филиала данного вуза. Также была представлена презентация о деятельности команды TOBB ETU TASHKENT.
Студентам была предоставлена возможность получить ответы на все, интересующие их вопросы.
По итогам встречи, были определены цели и задачи для тесной коммуникации и разработки индивидуального подхода к каждому студенту филиала TOBB ETU TASHKENT.