“Agro-Pack Turkmenistan-2023”
O’zbekiston Savdo-sanoat palatasi sizni 28-30 noyabr kunlari Ashxobod shahridagi Turkmaniston Savdo-sanoat palatasining ko‘rgazmalar markazida bo‘lib o‘tadigan Xalqaro “Agro-Pack Turkmenistan-2023” zamonaviy oziq-ovqat mahsulotlarini ishlab chiqarish texnologiyalari ko‘rgazmasi va ilmiy konferensiyasida ishtirok etishga taklif qiladi.
Tadbirdan ko‘zlangan asosiy maqsad agrosanoat kompleksi va qishloq xo‘jaligi sohasida erishilgan yutuqlarni namoyish etishdan iborat.
Ko'rgazmaning tematik bo'limlari:
- Qadoqlash uskunalari va materiallari
- Mehmondo'stlik sanoati va novvoyxona jihozlari
- Don saqlash va tegirmonlar
- Qishloq xo'jaligi mahsulotlari, urug'lar, o'g'itlar va dorivor o'simliklar
- Oziq-ovqat va ichimliklarni qayta ishlash uskunalari
- Oziq-ovqatlar va qo'shimchalar
- Issiqxonalar, ko'chatlar va bog'dorchilik
- Chorvachilik va parrandachilik fermalari
- Irrigatsiya tizimi
Ko'rgazma haqida batafsil ma'lumot: www.agro-pack.com
Tashkiliy qo‘mita ko‘rgazma ishtirokchilarini har tomonlama qo‘llab-quvvatlashga tayyor va barcha savollar bo‘yicha quyidagi raqamga murojaat qilishingiz mumkin: +99899 444 44 96

“Agro-Pack Turkmenistan-2023”
ТПП Узбекистана приглашает Вас принять участие в Международной выставке современных технологий производства продуктов питания и научной конференции “Agro-Pack Turkmenistan-2023”, которая пройдет 28-30 ноября в выставочном центре Торгово-промышленной палаты Туркменистана, г. Ашхабад.
Основной целью мероприятия является демонстрация достижений в области агропромышленного комплекса и сельского хозяйства.
Тематические разделы выставки:
- Упаковочное оборудование и материалы
- Индустрия гостеприимства и пекарное оборудование
- Хранилище зерновых культур и мельницы
- Сельхозпродукция, семена, удобрения и лекарственные растения
- Оборудование для обработки продуктов питания и напитков
- Продукты питания и добавки
- Теплицы, саженцы и садоводство
- Животноводство и птицефермы
- Ирригационная система
Подробная информация о выставке размещена на сайте: www.agro-pack.com
Организационный комитет готов оказать всестороннюю поддержку участникам выставки и по всем интересующим вопросам просит обращаться по следующим номерам: +99899 444 44 96