Isroilda o'tkaziladigan seminarga taklif etamiz
Isroilning taraqqiyot soxasidagi xalqaro hamkorlik agentligi (MASHAV) Hamkorlik va taraqqiyot markazi (CSA) xamda O'zbekiston Savdo-sanoat palatasi bilan birgalikda “Maxsus ta'limda ijodiy fikrlash va innovatsiyalar” mavzusida xalqaro seminar tashkil etayotganini ma'lum qilamiz.
Seminar 2018 yilning 3-22 iyun kunlari Isroilning Ierusalim shahrida rus tilida tashkil etiladi.
O'quv dasturi maxsus etiyojga ega bo'lgan bolalar uchun turli model va metodlarni ta'lim soxasida qo'llash va ularni atrof muhitga integratsiyalashuvini o'rgatishga qaratilgan.
Seminar tashkilotchilari tomonidan o'qish bilan bog'liq xarajatlar, dastur yuzasidan tashriflar, yotoqxona, tibbiy sug'urta, aeroportdan olib kelish va aeroportga olib borib qo'yish xarajatlari moliyalashtiriladi. Xalqaro parvozlar va kunlik ovqatlanish xarajatlari ishtirokchi mablag'lari hisobiga qoplanishi ko'zda tutilgan.
Qatnashish istagini bildirgan tadbirkorlarning qo'yidagi xujjatlarini 2018 yil 3 aprelga qadar taqdim etishingizni so'raymiz:

Израильское Агентство международного сотрудничества в области развития (МАШАВ) совместно с Центром сотрудничества и развития и Торгово-промышленной палатой проводит следующий международный семинар:«Творческое мышление и инновации в специальном образовании» с 3 по 22 июня 2018г. в г. Иерусалим. Данный курс проводится на русском языке.
Учебная программа проводится  в целях расширения разнообразия моделей и методов решения вопроса образования для детей с особыми потребностями и их интеграцию в нормативную среду.
В случае заинтересованности в срок не позднее 3 апреля 2018г. (включительно) направить нижеследующие необходимые документы кандидата: