Germaniyada o'tkaziladigan Xalqaro yosh ta'sischilar konferensiyasiga taklif etamiz
Joriy yilning 16-20 oktyabrda Germaniyaning Berlin shahrida “Yosh ta'sischilar” dasturi doirasida Xalqaro yosh ta'sischilar konferensiyasi bo'lib o'tadi.
Mazkur dasturdan ko'zlangan maqsad – yosh tadbirkorlarning innovatsion g'oya va loyihalarni amalga oshirishlarini qo'llab-quvvatlashdan iborat bo'lib, konferensiya doirasida ishtirokchilar Germaniya va boshqa mamlkatlarning muvaffaqiyatli tadbirkorlari tajribasini o'rganish, shuningdek salohiyatli sarmoyadorlar bilan o'zaro aloqalarni yo'lga qo'yish imkoniyatiga ega bo'ladilar.
Mazkur konferensiya tashkilotchilari tomonidan unda O'zbekistonlik vakillarning ham ishtirok etishi rejalashtirilganligi ma'lum qilingan va quyidagi talablarga javob beradigan ta'sisichilarni konferensiyaga taklif qilgan.
nomzod ingliz tilini yaxshi darajada bilishi;
o'z korxonasi faoliyatini so'nggi besh yilda yo'lga qo'ygan bo'lishi;
korxonada startap loyihalar amalga oshirilishi;
ta'sischining yoshi 20 yoshdan katta va 35 yoshdan kichik bo'lishi.
Ushbu konferensiyada ishtirok etish istagida bo'lganlar 25 iyun kuniga qadar quyidagi manzilda onlayn ro'yxatdan o'tishni amalga oshirishlari kerak: https://goo.gl/skfhnv.

Приглашаем на международную конференцию которая пройдёт в городе Берлин (Германия)
Немецкий Фонд Вестрвелле в рамках программы «Молодые учредители» организовывает международную конференцию в период с 16 по 20 октября 2018г. в г.Берлин (Германия).
Цель программы – поддержка молодых бизнесменов в осуществлении своих инновационных идей и проектов. В ходе конференции участники будут иметь возможность изучить опыт успешных предпринимателей из Германии и других стран, а также встретиться и наладить контакты с потенциальными инвесторами.
По завершении конференции, каждому из участников со стороны Фонда будут определены наставники, которые до сентября 2019г. будут консультировать по вопросам обеспечения эффективной деятельности их фирм.
Требования к кандидатам:
• Предприниматели, создавшие в течение последних пяти лет свои фирмы и реализующие стартап-проекты;
• Возраст от 20 до 35 лет;
• Хороший уровень английского языка.
Организаторами покрываются расходы участников, связанные с международным авиаперелетом и проживанием.
В случае заинтересованности просим направить заполненную форму заявления до 25 июня 2018г.
Для получения дополнительной информации просим обратиться ведущему специалисту Управления обучения основам предпринимательства и сотрудничества с МОТ, Гульнозе Шерматовой (Тел.: +998 71 150 60 06; Э-почта: g.shermatova@chamber.uz).