13 dekabr kuni O'zbekiston-Vengriya biznes-forumi bo'lib o'tadi.
O'zbekiston Savdo-sanoat palatasi tomonidan Vengriya Savdo-sanoat palatasi bilan hamkorlikda 2018 yil 13 dekabr kuni soat 09:30 da "InterСontinental" mehmonxonasida ikki davlat tadbirkorlari ishtirokida Biznes forum o'tkazilishi rejalashtirilmoqda.
Mazkur Forumda iqtisodiyotning turli tarmoqlarida qo'shma loyihalarni amalga oshirish va mahalliy mahsulotlarni Vengriya davlatiga eksport qilish imkoniyatlari to'g'risida o'zaro hamkorlik masalalari ko'rib chiqiladi.
Shu munosabat bilan biznes-forumda ishtirok etish istagida bo'lgan mahalliy tadbirkorlik sub'ektlarini onlayn ro'yxatdan o'tishlarini so'raymiz: http://bit.do/eCkKE

13 декабря состоится бизнес-форум "Узбекистан-Венгрия"
Торгово-промышленная палата Узбекистана, совместно с Торгово-промышленной палатой Венгрии планирует проведение бизнес встречи и деловых переговоров в формате В2В с предпринимателями и представителями деловых кругов Венгрии 2018 г. 13 декабря в 09:30 в гостинице "InterСontinental" в г.Ташкенте.
В ходе бизнес встречи с венгерской стороной намечается обсуждение возможностей установления деловых контактов и достижения договоренностей по реализации совместных проектов в различных отраслях экономики Узбекистана.
В случае заинтересованности в участии на бизнес-форуме и кооперационной бирже просим пройти онлайн регистрацию по ссылке: http://bit.do/eCkKE