2019 yil 9 sentyabr kuni soat 14-00 da O'zbekiston Respublikasi Savdo-sanoat palatasining majlislar zalida O'zbekiston va Turkiya mamlakatlari ishbilarmon doiralari ishtirokida "B2B" formatidagi o'zbek-turk biznes uchrashuvi va muzokaralar o'tkazish rejalashtirilgan.
Ushbu tadbirlarning maqsadi savdo-iqtisodiy, sarmoyaviy, transport, aloqa va axborot texnologiyalari sohalaridagi hamkorlikni yanada kengaytirish masalalarini muhokama qilishdan iborat.
10-11 sentyabr kunlari Turkiya delegatsiyasi Xorazm viloyatiga tashrif buyuradi.
Agar siz ushbu uchrashuvda ishtirok etishni xohlasangiz, quyidagi raqamlar orqali bog'laning: 78 150-60-06 yoki telegram: @ruzi_ray Bog'lanish uchun shaxs: Ruzimurodova Rayxon

9 сентября в ТПП состоится бизнес-встреча и «В2В» с участием деловых кругов Турции.
9 сентября 2019г. в 14-00 ч. в конференц-зале Торгово-промышленной палаты Республики Узбекистан планируется проведение Узбекско-Турецкой бизнес-встречи и переговоров в формате «В2В» с участием деловых кругов двух стран.
Целью данных мероприятий является обсуждение вопросов дальнейшего расширения сотрудничества в торгово-экономической, инвестиционной, транспортно-коммуникационной и информационно-технологической сферах.
10-11 сентября турецкая делегация посетит Хорезмскую область.
В случае заинтересованности в участии на данной встрече просим обратиться по тел: 78 150-60-06 или по телеграм: @ruzi_ray Контактное лицо: Рузимуродова Райхон