China Expo «XXR Shinjon mahsulotlari» ko‘rgazmasi bo‘lib o‘tadi
2019 yil 12-14 noyabr kunlari "Yoshlar Ijodiy Saroyi"da kichik biznes uchun uskunalar va mahsulotlar ishlab chiqaruvchi korxonalar tomonidan "Xitoyning Shinjon ko'rgazmasi" bo'lib o'tadi.
O‘zbekiston Respublikasi va Xitoy Xalq Respublikasi o‘rtasidagi savdo-iqtisodiy, investitsion munosabatlarni yanada rivojlantirish maqsadida uskunalar, mini-texnologiyalar, shuningdek kichik va xususiy biznes uchun tayyor mahsulotlar ko‘rgazmasi bo‘lib o‘tadi.
«Kichik biznes uchun uskunalar va mahsulotlar» – bu har yili o‘tkaziladigan Xitoy milliy iste'mol mahsulotlarining ko‘rgazma tadbiri bo‘lib, unda ishonchga sazovor bo‘lgan kompaniyalar o‘z mahsulotlari va yutuqlarini namoyish qiladilar.
Ko‘rgazma bo‘limlari:
• Oziq-ovqat va qadoqlash;
• Qurilish va qurilish materiallari;
• Qishloq xo‘jaligi texnologiyalari;
• Tekstil, liboslar va poyabzal;
• Transport xizmatlari;
• Konsalting xizmatlari;
• Kimyo sanoati;
• Sog‘liqni saqlash sohasi mahsulotlari;
• Metallik to‘rlar savdosi;
• Energetika;
• Po‘lat konstruksiyalar realizatsiyasi va boshqalar.
Ko‘rgazmaga tashrif buyurish orqali sizda quyidagi imkoniyatlar paydo bo‘ladi:
• Nafaqat innovatsiyalar bilan tanishish, balki o‘zingiz ishlayotgan va sizni qiziqtirgan sohadagi bozor mahsulotlari hamda yetkazib beruvchilar to‘g‘risida ma'lumot olishingiz mumkin;
• Yangi ishbilarmonlik aloqalari o‘rnatuvchi B2B uchrashuvlar. Ko‘rgazmada sizda ishlab chiqaruvchilar va xaridorlar bilan to‘g‘ridan-to‘g‘ri uchrashishdek ajoyib imkoniyat paydo bo‘ladi;
• Norasmiy sharoitda qiziqtirgan savollarga javob olish va turli mavzularni muhokama qilish mumkin bo‘ladi. Shu bilan birga siz kompaniyalar vakillari bilan to‘g‘ridan-to‘g‘ri muloqot qilish orqali o‘zingizni qiziqtirgan barcha ma'lumotlarni olasiz.

С 12 по 14 ноября во Дворце творчества молодежи состоится Сыньцзянская выставка «Оборудование и продукция малого бизнеса».
С 12-14 ноября 2019 г. во Дворце творчества молодежи будет проведена Синьцзянская выставка, на которой будут представлены оборудования и продукции для малого бизнеса.
В целях развития торгово-экономических и инвестиционных отношений между Республикой Узбекистан и Китайской Народной Республикой будет проведена выставка в отрасли оборудования, мини-технологий и готовых изделий для малого и частного бизнеса — China Expo «Оборудование и продукция малого бизнеса».
Это ежегодная национальная выставка качественных потребительских товаров из Китая, где проверенные компании представят узбекскому бизнесу свою продукцию и достижения.
-
продукты питания и упаковка;
строительство и строительные материалы;
сельскохозяйственные технологии;
текстиль, одежда и обувь;
транспортные услуги;
консалтинговые услуги;
химическая промышленность;
продукты здравоохранения;
продажа металлических сетей;
энергетика;
реализация стальной конструкции и другие.
В ходе посещения выставки гости смогут:
не только познакомиться с инновациями, но и получить информацию о продуктах и поставщиках, работающих на интересующих секторах рынка;
установить новые деловые контакты и пообщаться с покупателем или производителем напрямую на B2B-встречах;
напрямую обсудить интересующие вопросы с представителем компании и получить всю интересующую информацию в неформальной обстановке.