11-12 dekabr kunlari Toshkentda Eron ishlab chiqaruvchilarining ko'rgazmasi, biznes-forum va B2B uchrashuvlari bo'lib o'tadi
Eron Islom Respublikasi sanoat va savdo vaziri R.Rahmani boshchiligidagi delegatsiyaning O'zbekiston Respublikasiga tashrifi doirasida 2019 yil 11-12 dekabr kunlari "International" mehmonxonasida Eron ishlab chiqaruvchilarining ko'rgazmalari bo'lib o'tishi rejalashtirilgan.
2019 yil 12 dekabr kuni ikki mamlakat ishbilarmon doiralari ishtirokida O'zbekiston-Eron biznes-forumi (soat 10:00 dan 12:00 gacha) bo'lishi kutilmoqda.
Ushbu tadbirlarda to'qimachilik, kimyo va neft-kimyo sanoati, transport va logistika, metallurgiya, qurilish, qishloq xo'jaligi, qurilish materiallari ishlab chiqarish, oziq-ovqat, turizm va savdo sohalarida faoliyat yurituvchi 100 dan ortiq Eron ishbilarmon doiralarining vakillari ishtirok etishi rejalashtirilgan.
Ishtirokchila ro'yxati bilan bu yerda erda tanishishingiz mumkin.
Biznes-forum davomida ikki mamlakatning savdo-iqtisodiy va sarmoyaviy salohiyatiga bag'ishlangan ma'ruzalar, shuningdek, O'zbekiston va Eron korxonalari ishtirokida kooperatsion birja o'tkazilishi rejalashtirilgan.
Biz manfaatdor ishbilarmon doiralarni Eron kompaniyalari bilan muzokaralarda qatnashishga taklif qilamiz. Ro'yxatdan o'tish uchun quyidagi raqamlarga murojat qilishingiz mumkun: (90) 017-34-37 va (97) 262-26-16.

11-12 декабря в Ташкенте пройдёт выставка товаропроизводителей Ирана, бизнес форум и В2В встречи
В рамках пребывания делегации Исламской Республики Иран во главе с министром промышленности, рудников и торговли Р.Рахмани в Республику Узбекистан планируется проведение 11-12 декабря 2019г. выставки товаропроизводителей Ирана в гостинице «International».
12 декабря 2019 г. запланировано проведение Узбекско-Иранского бизнес-форума с участием деловых кругов двух стран (с 10:00 по 12:00 ч.).
На мероприятиях планируется участие свыше 100 представителей иранских деловых кругов, занятых в сфере текстильной, химической и нефтехимической промышленности, транспорта и логистики, металлургии, строительства, сельского хозяйства, производства строительных материалов, продуктов питания, туризма и торговли.
С перечнем участников можно ознакомиться здесь.
В ходе бизнес-форума запланированы выступления о торгово-экономическом и инвестиционном потенциале двух стран, а также проведение кооперационной биржи с участием предприятий Узбекистана и Ирана.
Приглашаем заинтересованных деловых кругов принять участие на переговорах с иранскими компаниями. Регистрация по тел.: (90) 017-34-37 и (97) 262-26-16.