Buyuk Britaniyalik tadbirkor qishloq xo’jaligi sohasida hamkor qidirmoqda.
Uchrashuvdan ko’zlangan maqsad buyuk britaniyalik tadbirkorga qishloq xo'jaligining eksport salohiyati va ayrim turdagi qishloq xo’jalik mahsulotlari, dukkakli ekinlar (loviya, no'xat, mosh) ni Buyuk Britaniyaga sinov partiyalarini sotish va yetkazib berishda mahalliy tadbirkorlarning imkoniyatlari bilan tanishtirishdan iborat. .
Uchrashuvda qatnashish istagida bo’lganlar, 2020-yilning 30-yanvarga qadar, tadbirda qatnashish uchun ariza shaklini to'ldirshlari va eksport qilinadigan qishloq xo'jaligi mahsulotlari katalogi va tijorat taklifini elektron ko'rinishini SSPning eksportga ko'maklashish idorasining s.azamov@chamber.uz elektron pochtasiga yuborishlari so’raladi.
Qo'shimcha ma'lumot uchun SSPning eksportni ilgari surish boshqarmasi Azamov Sardor bilan bog'laning. + 99878-150-60-06 (ichki 1849).

Приглашаем на встречу с потенциальным покупателем сельхозпродукции во Великобританию!
В рамках работы по увеличению экспорта отечественной продукции на рынки зарубежных стран 4 февраля 2020г. в 11-00 часов в здании ТПП запланирована встреча директора британской компании, специализирующейся на оптовой купле-продаже товаров сельхозпродукции для поставки на рынок Великобритании с предприятиями-экспортерами и поставщиками сельхозпродукции в зарубежные страны.
Целью встречи является ознакомление потенциального покупателя с потенциалом экспорта отдельных видов сельхозпродукции и возможный закуп пробной партии бобовых культур (фасоль, горох, маш) из Узбекистана для поставки во Великобританию.
В случае заинтересованности просим не позднее 30 января 2020г. заполнить анкету для участия в указанной встрече и направить электронную версию каталога экспортируемой сельхозпродукции и коммерческое предложение в Управление по содействию экспорту ТПП по электронной почте s.azamov@chamber.uz
Для дополнительной информации, просим обращаться в Управление по содействию экспорту ТПП Аъзамову Сардору по телефону +99878-150-60-06 (внут.1849).